** Galeri **

Galeri bölümünde, kendi hastalarımızdan derlediğimiz vaka fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. ( Galeri Fotoğraflar Videolar Diş Hekimi Konyaaltı Antalya )

ESTETİK ve KOZMETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Yapılan anketlere göre, Amerikalıların üçte ikisi; İYİ BİR GÜLÜMSEME’nin herhangi bir toplantı veya görüşmede, iletişim için güçlü bir etkisi olduğuna inanmaktalar. Herhangi bir meslek dalında, iyi bir gülüş, iş bulma şansınızı arttırır. İnsanların kişiliğinizde ilk not ettiği şey gülümsemenizdir ve tanıştığınız insanlar üzerinde gülümsemenin derin bir etkisi vardır.

Ne yazık ki, hepimiz müthiş bir gülümsemeyle doğmadık.

GÜLÜŞ TASARIMI SEÇENEKLERİ

Eski zamanların diş estetiği, şimdi çok bilimsel ve sanatsal bir mesleğe dönüşmüştür ve – Estetik Diş Hekimliği ve Kozmetik Diş Hekimliği- fizik, kimya, metalurji ile ilgili sanayideki ilerlemelerle desteklenmiştir. Estetik diş hekimliği tüm estetik ihtiyaçlarınız için bir çözüme sahiptir. Diş hekimleri estetik ihtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yapacaktır.

Veneer Çeşitleri
-Kompozit Veneerler (K.V.)

Dişin rengini, konumunu veya şeklini düzeltmek için dişin ön yüzeyini kaplar.

Kompozit eklendiğinde, diş yapısının boyutu artar bu yüzden yer açmak için genellikle diş küçültme yapılır. Bunun miktarı, uygulanacak kompozit tabakasının kalınlığına göre belirlenir. Orijinal dişin rengi ne kadar olumsuz ya da hasar büyükse diş küçültme miktarı o oranda artar. Bazı durumlarda işlem gerekmeyebilir.

K.V. randevunuz sırasında genellikle tek seansta diş hekiminiz tarafından dişlere uygulanır. Bunlar aynı zamanda kompozit bonding olarak da bilinir. Boşlukları, çatlakları ve küçük hataları düzeltmenin ve dişlerde renk değiştirmenin hızlı ve porselen veneerlere göre daha ekonomik bir yoludur. (Free-hand teknik)

Kompozit veneerler, renklendirici içeren içecekler ve yiyeceklerden (çay,kahve,sigara,havuç vb.)  olumsuz etkilenebilirler. Bunlar kompozit veneerlerinizin lekelenmesine veya renginin değişmesine neden olabilir. Bunlar diş polisajıyla geçebileceği gibi kalıcı da olabilir.

-Porselen veneerler (P.V.)

Dental P.V., renk değişikliği, çatlaklar, küçük hatalar ve yıpranmış mine gibi bazı diş problemleri için en yaygın çözümdür. P.V. , dişlerin yüzeyine yerleştirilmiş ince porselen tabakalardır. Bunlar, hekimin diş preparasyonu ve ölçü alımından sonra laboratuvarda üretilir ve uygulanacak dişe yapıştırılır.

Dental İmplant Konforunu Yaşayın

Dişlerinize olan güveniniz, hem kişisel hem de profesyonel olarak kendiniz hakkında neler hissettiğinizi etkiler. Gülüşünüzü eksik dişlerden kaynaklanan boşluklar yüzünden gizlersiniz. Belki takma dişleriniz güvende hissettirmez. Belki çiğneme konusunda zorluk çekiyorsunuzdur. Tekrar güzel gülümsemek, konuşmak, rahatça ve güvenle yemek istiyorsanız diş implantları, tıpkı kendi dişleriniz gibi görünen ve hissettirebilen dişlerdir!

Tecrübeli bir hekim tarafından yerleştirme, özenli hasta ağız bakımı ve düzenli diş hekimi kontrolleri gibi uygun koşullar, implantların ömrünü uzatır. Uzun süreli çalışmalar implantlar için başarı oranlarını daha da yukarılara çekmektedir.

Galeri Fotoğraflar Videolar Diş Hekimi Konyaaltı Antalya

www.youtube.com/user/flashanswer3

www.instagram.com/dis_hekimi_enver_gurel/

www.facebook.com/gurelenver/